Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Nar Çekirdeği
Nar Çekirdeği faydaları
Nar Çekirdeği kapsülü
Nar Çekirdeği nasıl kullanılılır
Nar Çekirdeği tohumu
Nar Çekirdeği
Nar Çekirdeği
Nar Çekirdeği
Nar Çekirdeği
Nar çekirdeği kapsülü güçlü antioksidandır. Kalp krizi riskini azaltır. Selülit gibi cilt problemlerini çözer. Östrojen takviyesi ile menopoz dönemi sıkıntılarını giderir. Kötü kolesterolü ve hipertansiyonu düşürmeye yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
26.00
TL
Nar Çekirdeği Nar Çekirdeği Nar Çekirdeği Nar Çekirdeği
Nar Çekirdeği
26.00 TL
Nar Çekirdeği Nar Çekirdeği
50.00 TL
Nar Çekirdeği Nar Çekirdeği Nar Çekirdeği
72.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Nar Çekirdeği Faydaları İbrahim Saraçoğlu

Nar çekirdeği faydaları İbrahim Saraçoğlu; şeker hastalığında ve lenf kanserinde de etkili olduğuna dair ABD’de yapılmış çalışmalar mevcuttur. Detaylı bilgiler makalemizde yer almaktadır.  

NAR ÇEKİRDEĞİ FAYDALARI İBRAHİM SARAÇOĞLU :


Nar ekşisinin özellikle kış aylarında bol bol tüketilmesi gerekir.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde ev hanımları her derde deva nar ekşinin yapımına başladı. Yapımı oldukça zahmetli olan nar ekşisini kadınlar, imece usulu yapıyor.Nar ekşisinin yapımı hakkında bilgi veren ev hanımlarından Meliha Bulut, toplanan narların bıçakla ortadan ikiye ayrılarak leğen içerisine sopalar yardımıyla tanelerinin kabuklarından ayrıldığını kaydetti.

Nar tanelerin temiz bir çuvalın içine konarak, sert ve temiz bir sedir üzerinde tepelenerek suyunun çıkarıldığını kaydeden Bulut, "Elde edilen nar suyu süzülüp halk arasında kömü olarak bilinen bakır kaplara konur. Daha sonra nar suyu düşük ateşte iyice kaynatılarak yoğunlaştırılır. Bal kıvamına yakın yoğunlukta ocaktan indirilip soğumaya bırakılır." dedi.

NAR SUYUNUN FAYDALARI


Nar ekşisinin faydalarının saymakla bitmeyeceği, "Nar ekşisinin özellikle kış aylarında bol bol tüketilmesi gerekir. Adeta antibiyotik olan nar suyu, özellikle bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudu pek çok hastalıktan koruyor. İçerdiği bazı maddelerle kolesterol ve şekeri de dengeleyen nar ekşisi, kalp sağlığını koruduğu gibi, kanser hücrelerinin de gelişmesini engelliyor.